Marcin Stach

   

​Tel: +48 600 700 427

 

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą (EAGT, ITG-PSPP), trenerem (ITG/PSPP, PTP), superwizorem (EAGT, IIPG), konsultantem GPO (EAGT), mediatorem sądowym, prawnikiem. 

Mam bogate doświadczenie zawodowe w pracy z osobami ze środowisk marginalizowanych, dotkniętych przemocą, wykluczeniem, w szczególności jako superwizor Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach, konsultant w Schronisku im. Brata Alberta dla osób bezdomnych i psychoterapeuta w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii.

Uważam, że prawdziwy kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem ma moc uzdrawiania, a każda osoba jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego też wymaga szczególnego zrozumienia i szacunku dla przeżywanych emocji.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową, superwizję i szkolę profesjonalistów z różnych grup zawodowych.  Zajmuję sie również mediacjami, coachingiem i konsultacjami dla firm.

W Szkole Psychoterapeutów Gestalt realizuję zajęcia rozwijające umiejętnośći terapeutyczne.

Superwizja

to współpraca i rozwój klienta, terapeuty. To spotkanie oparte na wzajemnym szacunku, poczuciu bezpieczeństwa i uważności na kontekst: cierpienia klienta, teorii, ram i strategii terapeutycznej oraz echa jakie klient wywołuje u psychoterapeuty (kontekst: psychopatologiczny, techniczny i przeciwprzeniesieniowy)

 

Życie ludzkie jest indywidualnym fenomenem, ciągłym procesem, którego nie da się sprowadzić do teorii. Znaczenie, sens, tworzy się w spotkaniu człowieka z światem (w terapii z terapeutą) i w wyniku tego spotkania możemy dokonać zmiany. Poznajemy siebie i wzrastamy poprzez integrację różnych obszarów. Doświadczamy życia w relacjach, dlatego wspólny namysł terapeuty w obecności superwizora w tak skomplikowanym i wieloaspektowym przedsięwzięciu jakim jest terapia pomaga w lepszym zrozumieniu momentu życiowego klienta i jego potrzeb w stawaniu czoła egzystencji. Wzrost, dobro klienta jest nadrzędnym celem superwizji, ale rozwój i dobro superwizanta są równie ważne. Dlatego staram się by dla superwizantów było jasne, iż oprócz materiału jaki wnosi klient oraz wszystkich spraw związanych z konkretnym procesem terapeutycznym, w superwizji jest miejsce na wszystko co jest związane z życiem zawodowym lub na nie wpływa.

 

Zapraszam Cię do spotkania superwizyjnego.

Umów się na konsultację:

Agnieszka Radoszewska

​Tel: +48 502 227 890

 

​Jarosław Wasielewski

Tel. +48 604 257 821

 

Paulina Długosz  

​Tel: +48 606 700 025

Marlena Zasadzka - Moskwa

Tel: +48 602 187 712

Piotr Grzesiuk

Tel: +48 608 296 623

Copyright 2013 arado