Agnieszka Radoszewska

   

​Tel: +48 502 227 890

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutką.

Ukończyłam Szkolę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt IIPG w Krakowie (4-letnie szkolenie akredytowane przez EAGT. Instytut jest członkiem International Federation of Gestalt Training Organization FORGE i EAGT - międzynarodowych federacji zrzeszających ośrodki szkolące w zakresie terapii. Jestem magistrem psychologii (SWPS) oraz Iberystyki (UW) . Brałam także udział w wielu treningach i warsztatach psychologicznych organizowanych przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, Laboratorium Psychoedukacji, Fundajcę Karan.

Doświadczenie zdobywałam m. in. na stażu klinicznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. J. Mazurkiewicza w Pruszkowie, a także wspierając rodziny zagrożone marginalizacją  i prowadząc warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży.

Posiadam również doświadczenie w pracy w biznesie.

Bycie terapeutą rozumiem jako towarzyszenie osobom, które pragną poprawy jakości życia, lepszego poznania siebie, swojego funkcjonowania w relacjach z otoczeniem oraz wzięcia odpowiedzialności za siebie i swoje życie nie pod presją powinności ale z poczucia wolności. Zapraszam wszystkich, którzy doświadczają trudności i pragną podjąć pracę nad sobą, aby żyć lepiej i pełniej, wybierać świadomie pozostając w zgodzie ze sobą, jednocześnie dbając o dobre relacje z innymi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt PTPG.

Mówię także po angielsku i hiszpańsku.

Zapraszam Cię do kontaktu.

Umów się na konsultację:

Agnieszka Radoszewska

​Tel: +48 502 227 890

 

​Jarosław Wasielewski

Tel. +48 604 257 821

 

Paulina Długosz  

​Tel: +48 606 700 025

Marlena Zasadzka - Moskwa

Tel: +48 602 187 712

Piotr Grzesiuk

Tel: +48 608 296 623

Copyright 2013 arado